Транспортний податок в Німеччині (Податкова підтримка)

Фірма Віста-тур здійснює також розрахунок і оформлення транспортного податку за проїзд автобусів країн СНД по території Німеччини (дорожній збір). Німецькою: Umsatzbesteuerung von grenzüberschreitenden Personenbeförderungen mit Omnibusen.

У відповідності з інформацією Міжнародного Союзу автомобільного транспорту (МСАТ) від 21.07.2006р, подготовленої на базі информації Федерального Союзу німецьких автобусних прідприємців (BDO), з 1 січня 2007 року кожний іноземний перевізник (оператор), який здійснює по території Німеччини перевозки пасажирів в автобусах, повинний сплачувати податок з обороту. Для цього необхідно попередньо зареєструватись у відповідному за такі операції фінансовому відомстві Німеччини: Finanzamt Magdeburg II, Tessenowstrasse 6, 39114 Magdeburg.

Післе звернення до цього відомства перевізник отримує відповідний формуляр, подтверджуючий факт реєстрації. Копія формуляру повинна знаходитись на борту кожного автобуса вказанного перевізника при виконанні перевозок пасажирів по території Німеччини і пред'являтись компетентним органам Німеччини в разі проведення контролю.

Через нашего представника в Німеччині ми допоможемо Вам:


Контакт нашoго представника в Німеччині:
Телефон : +49/7071 709462
Мобільний : +49/152 08 460459
Email: alexander_kabobel@yahoo.de
Погода Курс Доллара Украина Курс Евро Украина Курс Фунта УкраинаКурс белорусского рубля Украина